Naast ons veelbelovende conferentie en muziekprogramma presenteert Eurosonic Noorderslag dit jaar ook weer ESNS Extra. Dit programma bestaat uit verscheidene feestjes, sessies en netwerkborrels die worden georganiseerd door onze partners. Met deze gids weet je precies waar je je Groninger stadsroute uit moet breiden en welk feestje je niet mag overslaan dit jaar.

P.S. De parties die je hier ziet zijn allemaal GRATIS te bezoeken!

 

 

WEEKEND

2 Meter Sessies
Theaterskip De Bald’r
18 - 19 January, 17.00 - 00.00 // 20 January 12.30 - 19.00

3voor12 sessions at Noorderlicht | House of Photography
Noorderlicht, Akerkhof 12
19 – 20 January, 12.00 – 18.00

EPEX - European Poster Explosion
GRID - Grafisch Museum Groningen, Sint Jansstraat 2
18 - 19 January, 14.00 - 21.00 // 20 January, 12.00 - 17.00

House of the North
Martinus Brouwerij, Kostersgang 32-34
17 - 19 January, 11.00 - 01.00 // 20 January, 13.00 - 18.00

Noorderlicht Expo: Brian Griffin
Noorderlicht, Akerkhof 12
17 - 19 January, 12.00 - 18.00 

Platosonic / Coffee & Music

Plato + Coffee Company, Oude Ebbingestraat 39-41
18 - 19 January, 12.00 - 17.00 // 20 January, 12.00 - 17.00 

Walk Like a Local - The Alternative Tour
Meeting point: Central Station, Paard van Ome Loeks
17 - 20 January, 13.00 - 15.00 // 16.00 - 18.00

 

 

DAG PARTIES

WOENSDAG

Kadepop LIVE
The Student Hotel, Boterdiep 9
16.00 - 20.00

Boekpresentatie 'Volgens Willem'
Café t Stoepje, Muurstraat 5
Aanvang 18.30 uur.

DONDERDAG

Appelsap Eurosonic 2018
with Wiley, Ray Fuego, Naaz, Jarreau Vandal, Jamz Supernova, Yung Internet, Vic Crezée, Fosa YG & Loopey, Clibbo & more.
Thursday 18 January, 23.00 - 05.00 OOST, Oosterstraat 13A
 Tickets: €12,50 - http://appelsap.net/tickets
 With conference registration free entrance before 01:30. Afterwards tickets will be €12,50 at the door. 

Diplomatico LIVE sessions
The Student Hotel, Boterdiep 9
16.00 - 20.00

Fuel The Fire: showcase by SOZ concerts, Never Mind The Hype and Tapetown Records
Benzinebar, Hoekstraat 44
17.00 - 20.00 // 00.00 - 03.00

HOME Festival presents Stay HOME with…
Twister, Poelestraat 29
18.00 - 20.00

Red Light Radio
OOST, Oosterstraat 13A
13.00 - 16.00

VRIJDAG

Ableton X Live In Lessons
The Student Hotel, Boterdiep 9
13.00 - 20.00

CEEntral Party
OOST, Oosterstraat 13A
17.00 - 20.00

Neerlands Dope
Newscafe, Waagplein 5
16.00 - 19.00

ONGEHOORD presents Sjamsoedin (LIVE)
Simplon, Boterdiep 69
00.00 - 06.00

Red Light Radio
OOST, Oosterstraat 13A
13.00 - 16.00 // 01.00 - 05.00

Strengholt Music Group x Prince Claus Conservatoire: Eurosonic songwriting sessions
PCC Jazz Club, Meeuwerderweg 1
17.00 - 20.00

ZATERDAG

DOX Amsterdam Showcase
OOST, Oosterstraat 13A 15.00 - 18.00

Jagersonic 2018! Grote klasse goed te passe!
Vera, Oosterstraat 44
12.00 - 22.00

ROC Roadtrip
The Student Hotel, Boterdiep 9
16.00 - 20.00